نصب پایتون — Python Installation

نصب پایتون — Python Installation

اگر فهرست مقالات را مطالعه کرده باشید، مقاله ای با عنوان نصب و راه اندازی پایتون را می باست دیده باشید. می دانیم که اولین قدم برای شروع راه یادگیری یک زبان برنامه نویسی نصب آن یهنی نصب پایتون است.

اگر در رابطه با زبان پایتون اطلاعاتی ندارید و یا در خصوص چرایی یادگیری پایتون سوال دارید می توانید به مقاله ای در همین خصوص که در سایت منتشر شده است مراجعه کنید.

امروز سعی کردی ایم با روشی ساده تر نصب پایتون را آموزش دهیم. تماشای فیلم آموزش نصب پایتون به نظر ساده ترین راه است. در این فیلم مرحله به مرحله نصب پایتون و نهایتا تست آن را آموزش داده ایم.

همانطور که قبلا هم توضیح داده شده، نصب پایتون بسیار ساده است. شما با انجام چند حرکت ساده می توانید آن را نصب کنید. در ویدیو آموزش نصب پایتون نیز همین مراحل را طی کمتر از ۵ دقیقه طی کرده و با تست آن از نصب پایتون اطمینان حاصل کرده ایم. امیدوارم فیلم آموزشی نصب پایتون برای شما مفید واقع شود.

در ادامه شما را به دیدن این ویدئو دعوت می کنم.

در صورتی که فیلم را نتوانستید از درون سایت ببینید لطفا بر روی لینک زیر کلیک کنید:

https://www.aparat.com/v/aTMz5

در صورتی که مایل به نصب پایتون بر روی سیستم عامل های دیگر دارید، می تواند در یاسن پایتون در خصوص روش نصب پایتون بر روی لینوکس و … اطلاعات کسب کنید. البته در مقاله نصب و راه اندازی پایتون تا اندازی ای به این نکته اشاره شده است. همچنین می توانید سری به مقاله installing python در سایت محبوب realpython بزنید. در این مقاله نویسنده کلیه روش های نصب پایتون را بر روی سیستم عامل های مختلف توضیح داده است.

امیدوارم این فیلم بتواند برای شما مفید واقع شود.

لطفا با ارسال نظریات خود ما را در بهینه سازی هرچه بیشتر مطالب یاری کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *